The Witcher 3 için tarihi güncelleme geliyor!
  1. Anasayfa
  2. Oyun

The Witcher 3 için tarihi güncelleme geliyor!

0

 

Son yılların en iyi RPG oyunlarından biri olarak görülen The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemesiyle alakalı ilk fragman yayınlandı. The Witcher 3: Wild Hunt oyununa tamamen ücretsiz olarak sunulacak yeni nesil güncelleme; hem PC hem de yeni nesil konsollara sunulacak.

The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi 14 Aralık’ta yayınlanacak

CD Projekt Red firması, The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesini bu yılın başlarında açıkladı. 2015 yılında piyasaya çıkış yapan oyuna tekrardan yeni kan getirecek bu güncelleme hakkında ayrıntılar ortaya çıktı. 14 Aralık tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S/X’te ücretsiz olarak indirilebilir hale gelecek.

CD Projekt Red, yeni nesil konsollar için The Witcher 3: Wild Hunt’ın grafiklerini ve teknik özelliklerini geliştirecek. Bu güncelleme, ray-tracing, daha hızlı yükleme ve The Witcher Netflix serisiyle ilgili yeni içerikleri içerecek. Bu güncelleme, PS4, Xbox One ve PC kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulacak ve aynı zamanda eski nesil konsollar için de geliştirmeler yapılacak.

Ayrıca geliştirici ayrıca eski nesil konsollar için çok sayıda geliştirme yayınlayacağını doğruladı. Yeni Netflix içeriği, oyunun PS4 ve Xbox One sürümlerine de gelecek.

Güncelleme ile birlikte oyun, ray-tracing özelliği ile daha gerçekçi ve güncel grafikler sunacak. Ayrıca hızlı yükleme özelliği sayesinde oyunun içinde geçen süre daha az olacak ve oyuncu daha kısa sürede oynama keyfini yaşayabilecek. The Witcher Netflix serisi ile ilgili yeni içerikler de oyunun hikayesini daha da derinleştirecektir. Bu özelliklerin yanı sıra oyunun eski nesil konsollar için de çok sayıda geliştirme yayınlayacağı açıklandı.

Oyunu indirmek için buradan oyunu satın alabilirsiniz. Witcher 3

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın! Ayrıca sizde daha çok oyun haberleri görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir