Days Gone Sistem Gereksinimleri! Days Gone Full Türkçe
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Days Gone Sistem Gereksinimleri! Days Gone Full Türkçe

0

Sevilen ve çokça oynanan popüler oyun Days Gone sistem gereksinimleri pek çok kişi tarafından sorulmuş.

Days Gone Nedir?

Days Gone Sistem Gereksinimleri

Days Gone hikaye olarak Deacon St. John isimli karakterin etrafında şekillenmekte. Dünyanın adeta bir cehenneme dönüştüğü o günlerin çok öncesini hatırlayan John’un geçmişinden izler, oyuna hikaye derinliği katan yegane unsurlar olacak. John, hayatta kalmak için ödül avcılığı yapan ve sürekli yolda olan bir karakter portresi çizmekte.

Days Gone tıpkı Last of Us’ta olduğu gibi küresel bir salgın sonrasında geçiyor. Tam olarak iki yıl sonrasında. Tüm dünya nüfusunu etkileyen bu salgın sonucunda etkilenen insanlar Freaker adı verilen zombi benzeri bir mutasyon mevcut. Ayrıca alışılagelmiş zombilerin aksine daha çok Word War Z’deki gibi bir salgın ile karşı karşıya kalıyoruz. Oyunun E3 demosunda iki farklı tür ile karşılaşmış olsakta bu sayı tam çıkış gerçekleştiğinde artabilir. Demoda karşılaştığımız zombi türlerinden ilki daha ufak tefek ve yalnız başına dolaşmakta. Ancak diğer zombi türü ise asıl tehlike noktasını oluşturuyor. Çünkü sürü halinde hareket eden bu tür tıpkı engel tanımamakta. Kapıları kırılmakta, objelerin üzerinden tırmanılmakta ve size ulaşma için adeta elindeki her türlü fırsatı değerlendirilmekte.

Bunun gibi açık dünya dinamikleri dışında gece gündüz döngüsünün de oyunda yer alacağı belirtilmiş. Bunun yanında muhtemelen gece olduğunda çok daha büyük bir hayatta kalma savaşı bizi bekliyor olacak. Sürüyle zombi üzerimize gelecek ve adrenalin hat safhada olacak.

Days Gone Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (yalnızca 64-bit)
  • İşlemci: ntel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX 6300 @ 3.5 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) veya AMD Radeon R9 290 (4 GB)
  • Boyut: 26,17 GB

 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın! Ayrıca sizde daha çok oyun yazısı görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir