1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Webdehayat.com, Teknoloji ve Sosyal İçerik Platformu olarak kurulmuş bir web sitesidir. Buradan tüm teknoloji haberlerine ve sosyal içeriklere ulaşabilirsiniz.

Webdehayat.com web sitesinde, en yeni ve popüler sosyal içerikleri ve teknoloji haberleri ile birlikte sunuyoruz. Kullanıcılar en iyi haberleri, en güncel sosyal içerikleri ve daha fazlasını okuyabilir.

Kasım 2022’de bir girişim olarak kurulan, insanların teknoloji haberlerine ve sosyal içeriklere daha kolay erişebilmesi için bir tutkuya ve daha sonra bir sorumluluğa dönüştü. Webde Hayat ekibimiz tarafından oluşturulan webdehayat.com olarak okuyucu sayımızı genişletmeye devam ediyor ve gerekli tüm bilgileri ziyaretçilerimize sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Webdehayat.com ekibi olarak İnsanların keyifli zaman geçirebilecekleri bir sosyal içerik platformu oluşturmayı hedefliyoruz. Her geçen gün içerik sayımızı arttırarak okuyucularımıza keyifli vakitler geçirmeyi planlıyoruz. 2022 yılında kurulan webdehayat.com web sitemiz üzerinden bir çok teknoloji haberi ve sosyal içerik paylaşımı yapmış bulunmaktayız. Her geçen sene kalitemizi daha da artırarak devam etmekteyiz. Kullanıcılara daha rahat kullanım sağlayacak uygulamaların tanıtımını yapıyor ayrıca gündelik hayatlarında kullanacakları tavsiyeleri paylaşıyoruz.

Bunları yaparken de, tüm hızımızla en güncel ve en popüler teknoloji haberlerini size iletiyoruz. Sitemizde sizin için hazırladığımız bir çok incelemeye de ulaşabilirsiniz. Yenilikçi tasarımımız ve üstün alt yapımız sayesinde sitemizde sizde içerik paylaşabilirsiniz. İçerikleriniz Webde Hayat ekibi tarafından kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne her zaman okuyucu dostu politikamızı geliştirmeyi hedefledik. Amacımız bu içerikleri sağlayarak insanlara yardımcı olmak.

 

Bizimle konuşmak isterseniz? Harika! Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret edin   veya soru ve önerinizi doğrudan bize gönderin:

Adres: Bursa, Türkiye