1. Anasayfa
  2. Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


Son güncelleme: Aralık 2022: webdehayat tarafından işletilen https://www.webdehayat.com/ web sitesini kullanmadan önce lütfen bu Hüküm ve Koşulları özenle okuyun. Hizmete erişiminiz ve Hizmeti kullanımınız, bu Koşulları almanıza ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, tüm kullanıcılar ve Hizmete erişen ve onu kullanan diğer kişiler için geçerlidir.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, Webde Hayat tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya diğer hizmetlere bağlantılar içerebilir.
Webde Hayat’ın herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, Webde Hayat’ın herhangi bir içerik veya hizmetin kullanımı veya bunlara bağlı olarak veya bunlarla bağlantılı olarak neden olduğu veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını da kabul ediyor ve kabul ediyorsunuz. Bu tür web siteleri veya hizmetleri ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını dikkatlice okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Geçerli Hukuk

Bu şartlar, kanun hükümleri ihtilafına ilişkin takdir yetkisi olmaksızın, Türkiye kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.
Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya davranışını uygulama konusundaki yenilgimiz, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından etkisiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve Hizmetle ilgili olarak aramızda olabilecek daha önceki tüm sözleşmelerin yerine geçer ve onların yerine geçer.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, buşartları herhangi bir zamanda değiştirme ve ayrıca değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir basım bir materyal ise, yürürlüğe giren herhangi bir yeni koşuldan en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir alternatifi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.
Bu revizyonlar uygulanabilir hale geldikten sonra Hizmetimize erişmeye veya Hizmetimizi kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmetimizi kullanmayı bırakın.

Feragatname

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz ve ayrıca bu Hükümler ve koşullar hakkında sorularınız varsa, lütfen bizimle  iletişime geçin .