Steam Sonbahar İndirimleri 2022- Oyun Tavsiyeleri
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Steam Sonbahar İndirimleri 2022- Oyun Tavsiyeleri

0

Steam Sonbahar İndirimleri 2022 olarak tüm hızıyla başladı. Her sene olduğu gibi binlerce oyunda indirim var ve bunlar da sadece eski oyunlardan oluşmuyor. Bazı yeni oyunlarda da indirim yapıldı. Sevdiğiniz oyunu almak için bekliyorsunuz tam fırsatı.

Bu yıl her sene olduğu gibi steam bir çok indirim yaptı. Bunların en sonuncusu olan Sonbahar İndirimi yeni başladı. Steam geleneksel olarak yılın oyunu etkinliklerini başladı. Sizde sevdiğiniz oyunlara kategorilerine göre girip oylayabilirsiniz.

Artık havalar soğuyor buda eve kapanmamız anlamına geliyor. Önümüzdeki aylar için PC oyunlarına yüklenmeyi mi arıyorsun? Steam sonbahar indirimi için en iyi indirimlerden oluşan bir liste hazırladık. İşte Steam Sonbahar İndirimleri 2022’deki en iyi fiyatlar için sizleri bekliyoruz. 22 Kasım saat 21:00’da başlayan indirimli satışlar 29 Kasım’da saat 21:00’da bitiyor!

Son olarak almayı düşündüğünüz oyun varsa almanızı tavsiye ederiz çünkü geçtiğimiz günlerde steam önerilen dolar kuruna zam yaptı. Bazı oyunlar zamlansa da çoğu oyun henüz zam yapmadı. Bunun sebebi fiyatında güncelleme yapılan oyunlar 1 ay boyunca indirime sokulamıyor. Tahminimize göre önümüzdeki ay yapılacak olan kış indiriminden sonra oyunların fiyatları zamlanacak. Bu sonbahar indiriminde ve kış indirimlerinde almayı düşündüğünüz oyun varsa kaçırmayın. İşte sizin için derlediğimiz oyunlar.

1- Red Dead Redemption 2 98,67 TL (%67) 299,00 TL

Red Dead Redemption 2 oyun tarihine adını altın harflerle yazdırmış bir oyun. Gerçekten neredeyse her dalda ödül almış mükemmel bir oyun. Kesinlikle bir oyun severin bu fiyata kaçırmaması gerek bir oyun. Kendinizi vahşi batının derinliklerinde hissetmeye hazır olun.

Oyunu almak için bu linke tıklayabilirsiniz: Red Dead Redemption 2

 

2- EA SPORTS™ FIFA 23 419,99 TL (%60) 699,99 TL

Fifa 23 hakkında söylenecek çok bir olduğunu sanmıyorum. Her sene olduğu gibi futbol kategorisini domine eden bir oyun olarak çıkış yaptı. Listede olma sebebi oyun çıktığından beri ilk kez indirime girdi. Futbol severlerin bir çoğu bu indirimi bekliyordu.

Oyunu almak için bu linke tıklayabilirsiniz: FIFA 23

 

3- Civilization 6  21,90 TL (%90) 219,00 TL

Sid Meier’s Civilization VI oldukça tatmin edici içeriklere sahip, kelimenin tam anlamıyla muhteşem bir oyun. Yüzlerce saat oynamanıza rağmen cazip oynanabilirlik ve yeni stratejilerle karşılaşacağınız türden. Tehlikeli biçimde bağımlılık yarattığını da eklemek gerek. Ajandanızda yer açsanız iyi olur, zira uzun soluklu oyun seansları hiç bu kadar hızlı geçmemişti.

Oyunu almak için bu linke tıklayabilirsiniz: Civilization 6

 

4- Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege 35,60 TL (%60) 89,00 TL

Siege, beş kişilik iki takımın karşı karşıya geldiği taktiksel bir FPS oyunu. Bu kadar geniş bir oyuncu kitlesine ulaşabilmesinin sebebi kendini diğer FPS oyunlarından ayıran konsepti. Saldıran takım binanın içerisindeki objektifleri tamamlamaya çalışıyor ve savunan takımsa saldıranları durdurmaya. Bu objektifler rehine kurtarmak veya binadaki bombaları etkisizleştirmek olabilir. Saldıran takım oyundaki yıkım mekaniğini kendi lehine kullanmaya çalışarak binaların bazı duvarlarını yıkabilir ve kendine yeni giriş yolları açabilir. Ayrıca oyunda her biri farklı bir alet kullanan 50 den fazla karakter de oyundaki taktiksel çeşitliliğin yüksek olmasını sağlayan bir diğer etken.

Oyunu almak için bu linke tıklayabilirsiniz: Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege

 

5- The Witcher® 3: Wild Hunt 11,99 TL (%80) 59,99 TL

Witcher 3 de toplam 200 saati aşan oynama süresiyle bitmek bilmeyen bir serüvene atılıyorsunuz.  Oyunun sadece ana görevleri değil yan görevleri de dikkat çekici. Grafik ve hikaye açısından da sizi dolu dolu bir oyun bekliyor. Bu kalitede bir oyunu bu fiyata kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Oyunu almak için bu linke tıklayabilirsiniz: The Witcher® 3: Wild Hunt

 

6- Battlefield™ V 49,99 TL (%90) 499,99 TL

Battlefield V, küresel dünyayı şekillendiren 2. Dünya savaşının gerçek mekan ve olaylardan esinlenen farklı hikayelerine, az bilinen muharebelerine odaklanarak tarih ve oyun severleri savaşın atmosferine geri götürüyor. Bu büyük savaşın insanlığa verdiği etki gözler önüne seriliyor. Normal fiyatı pahalı olsa bile büyük bir indirime girdiği için şans verilebileceğini düşünüyorum.

Oyunu almak için bu linke tıklayabilirsiniz: Battlefield V

 

7- Human: Fall Flat  12,60 TL (%70) 42,00 TL

Humman Fall Flat arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok eğlenceli bir oyundur. Arkadaşlarınızla çok zevkli görevler yapabilir veya onları trolleyebilirsiniz. Oyunun kendi haritaları hariç bir çok atölye haritası bulunmakta buda oyunu çok zevkli bir hale getiriyor ve asla sıkılmamanızı sağlıyor.

Oyunu almak için bu linke tıklayabilirsiniz: Human: Fall Flat

 

 

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir