Counter Strike 2 Betaya Katılma ve Çıkış Tarihi
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Counter Strike 2 Betaya Katılma ve Çıkış Tarihi

0

Counter Strike 2 betaya katılma ve çıkış tarihi ile alakalı bilinen her şeyi bu yazımızda sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yeni CS Valve tarafından resmi olarak duyuruldu. 2023 yazında çıkması beklenen yeni FPS oyunu hakkında pek çok şey biliyoruz. Oyunun sınırlı beta sürümü ise 22 Mart 2023’te başladı ve seçilen CS:GO oyuncularının erişimine açıldı.

Counter Strike 2 Betaya Katılma

Tester olmak için öncelikle CS:GO oyununa sahip olmanız gerekiyor. Eğer oyunu henüz satın almadıysanız Steam üzerinden indirimli fiyatlarla edinebilirsiniz. CS:GO’yu indirdikten sonra oyunun ana menüsünü açın ve size bir davetiyenin gelip gelmediğini kontrol edin. Davetiye geldiyse KATIL butonuna tıklayarak oyunun beta sürümünü indirmeye başlayabilirsiniz.

Beta testerı olmak için herhangi bir anahtar veya kod gerekmiyor. Sadece CS:GO ana menüsündeki davetiyeyi beklemeniz yeterli. Valve, daha fazla oyuncuyu zamanla betaya dahil edeceğini belirtiyor. Betaya katılım için bazı faktörlerin önemli olduğunu söylüyor. Bunlar arasında Valve resmi sunucularında son zamanlarda oynama süresi, güven faktörü ve Steam hesabının durumu bulunuyor.

Counter Strike 2 Çıkış Tarihi

Counter Strike 2 Çıkış Tarihi

Valve, resmi olarak yapımın çıkış tarihini duyurmadı. Fakat bir diğer Valve oyunu olan Dota’ya gelen güncellemeyi düşünürsek çıkış tarihinin çok uzun olmayacağını söylememiz mümkün. Zira Valve genellikle elindeki oyun hazır olduğu zaman duyuru yapan bir şirket politikasına sahip.

Aynı zamanda Riot Games oyunu Valorant’ın popülaritesini de düşünürsek Valve kesinlikle geç kalmamak istiyordur. Uzun süredir tek elde olan FPS oyunu popülaritesini Valorant ele geçirmiş durumda. Dolayısıyla Valve yeni CS ile misilleme yapma niyetinde. Bu bağlamda, kendilerinin de söyledikleri gibi, 2023 yazında CS 2’yi görmeye hazır olun.

Test Sisteminde Geri Bildirimler

Betaya katılıp Counter Strike 2’yi deneyimledikten sonra geri bildirimlerinizi Valve ile paylaşabilirsiniz. Böylece oyunun geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca betada gördüğünüz yenilikleri ve özellikleri sosyal medyada paylaşarak diğer oyuncuların da ilgisini çekebilirsiniz.

Counter Strike 2’nin yeni grafikleri, dinamik duman bombaları, alt-tik güncellemeleri gibi pek çok yeniliği var. Bu yenilikleri kaçırmamak için CS:GO aracılığıyla tester olmanız mümkün. Counter Strike 2 betaya katılma ve çıkış tarihi bilgileri bu şekildeydi.

Merhaba! Ben Emrecan Ulu teknoloji ve sosyal medya alanlarında editörlük yapıyorum. Sizler için teknoloji üzerine kaliteli içerikler üretmeye çalışıyorum. Yaklaşık 3 yıldır teknoloji ve sosyal medya alanlarında editörlük yapıyorum ve bu süre boyunca birçok farklı platformda içerik ürettim. Şu anda, Web'de Hayat sitesi için içerik üretiyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir