The Last of Us 8. Bölüm Fragmanı
  1. Anasayfa
  2. Dizi Film

The Last of Us 8. Bölüm Fragmanı

3

The Last of Us dizisi, Naughty Dog tarafından yapılan ve PlayStation’un popüler oyun serisinden uyarlanmış olan aksiyon, macera ve korku türü bir dizidir. The Last of Us 8. bölüm fragmanı yayınlandı. 8. bölüm fragmanı, dizinin ilerleyen hikayesini ve karakterlerinin gelecekteki maceralarını gösterir. İzleyiciler, Ellie ve Joel’un zorlu yolculuğunun devamını ve dünyadaki tehlikelerle nasıl başa çıkacaklarını izleyebilirler. Geçen bölüm daha çok Ellie’nin geçmişini izledik. Bu bölümde ise tahminlerimize göre gene Ellie odaklı bir şeyler izleyeceğiz. Bu bölümde acaba Ellie Joel’u kurtarabilecek mi? Kısacası, 8. bölüm, izleyicilere dizinin keyifli ve sürükleyici hikayesini sunacaktır.

 

Ayrıca The Last of Us Dizi Konusu Nedir? diye merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Peki siz dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerini yorumlarda belirtebilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir