The Last Of Us 9. Bölüm Ne Zaman?
  1. Anasayfa
  2. Dizi Film

The Last Of Us 9. Bölüm Ne Zaman?

1

The Last of Us dizisi, Naughty Dog tarafından yapılan ve PlayStation’un popüler oyun serisinden uyarlanmış olan aksiyon, macera ve korku türü bir dizidir. Bu oyun uyarlaması dizide Ellie ve Joel’un zorlu yolculuğunun devamını ve dünyadaki tehlikelerle nasıl başa çıkacaklarını izleyebilirsiniz. Sizde sıkı bir The Last of Us dizisi fanıysanız the last of us dizi 9. bölüm ne zaman diye merak ediyor olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki 15 Ocakta yayınlanmaya başlayan bu dizi şimdilik sadece 9 bölümden oluşuyor. Yani 9. bölüm sezon finali olacak. Ama dizinin sıkı takipçilerine iyi bir haberim var. 2. sezon için onay alındı. Hikayenin devamı için biraz beklemeniz gerekecek.

The Last Of Us 9. Bölüm Ne Zaman?

 

The Last of Us 9 Bölüm Ne Zaman?

Biliyorsunuz ki dizi Amerika’da yayınlanıyor. Dizi Amerika’da pazar günü yayınlanıyor fakat çok bilinen bir yanlış var. Dizi Amerika’da yayınlandığına ülkemizde pazartesi günü oluyor. O yüzden The Last of Us 9.Bölüm 13 martta yayınlanacak. Dizinin Türkiye’de pazartesi sabah 06:00 gibi BluTV‘de yayına girmesi bekleniyor.

Ayrıca The Last of Us Dizi Konusu Nedir? diye merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Peki siz dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerini yorumlarda belirtebilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir