The Walking Dead: Daryl Dixon 3. Bölüm Ne Zaman?
  1. Anasayfa
  2. Dizi Film

The Walking Dead: Daryl Dixon 3. Bölüm Ne Zaman?

0

Bildiğiniz üzere Daryl Dixon, The Walking Dead dizisinde en dikkat çeken karakterlerinden biriydi. Daryl Dixon karakteri izleyiciler tarafından o kadar sevildi ki tamamen onun üzerine bir dizi çekilmeye başlandı. Dizinin 2. bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı. Sizde The Walking Dead Daryl Dixon 3. Bölüm Ne Zaman? diye merak ediyor olabilirsiniz. İşte yazımızda sizler için bu sorulara yanıt verdik…

Geçen bölümde kısaca kötü adamların bu zombileri güçlendirmek için neler yaptığını gördük. Bakalım karakterimiz bundan sonra karşılaşacağı engelleri nasıl aşmaya çalışacak, nasıl bir yol izleyecek? Hepimiz merak ediyoruz. 3. bölümü bizde, sizler gibi iple çekiyoruz.

The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead Daryl Dixon 3. Bölüm Ne Zaman?
thumbnail
Önerilen Yazı
Netflix Ne Kadar İnternet Harcar?

Geçen bölüm onun sert ve sessiz mizacı, hayatta kalma mücadelesi ve etkileyici hikayesi, izleyicilerin kendilerini Daryl’ın yerine koyabilmelerini sağlamıştır. Dizi Türkiye saatiyle 25 Eylül 2023 04:00 da yayınlanacak. Ayrıca merak ediyorsanız dizininin 3. bölümünün fragmanını aşağıya bırakıyorum.

The Walking Dead: Daryl Dixon 3. Bölüm Fragmanı

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir