The Last Of Us 7. Bölüm Ne Zaman?
  1. Anasayfa
  2. Dizi Film

The Last Of Us 7. Bölüm Ne Zaman?

4

Bu bölümde Ellie’nin geçmişine ineceğimizi düşünüyorum. The Last of Us dizisi, Naughty Dog tarafından yapılan ve PlayStation’un popüler oyun serisinden uyarlanmış olan aksiyon, macera ve korku türü bir dizidir. Bu oyun uyarlaması dizide izleyiciler Ellie ve Joel’un zorlu yolculuğunun devamını ve dünyadaki tehlikelerle nasıl başa çıkacaklarını izleyebilirler. Bakalım bu bölüm Elle ve Joel başlarına gelen kötü şeylere rağmen bu kötü durumdan çıkmayı başarabilecekler mi? Sizde sıkı bir The Last of Us dizisi fanıysanız the last of us dizi 7 bölüm ne zaman diye merak ediyor olabilirsiniz.

the last of us 6 bölüm ne zaman

The Last of Us 7 Bölüm Ne Zaman?

Geçen bölüm çok heyecanlı bir yerde kaldığı için bir çok insan dizinin bu hafta ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Sizde dizinin bu bölümünü iple çekiyorsanız işte dizinin yayın günü. The Last of Us 7.Bölüm 27 şubat gününde yayınlanacak. Dizinin Türkiye’de pazartesi sabah 06:00 gibi BluTV‘de yayına girmesi bekleniyor. Last of Us 7 bölüm ne zaman ? Diye merak edenlere umarım yardımcı olabilmişizdir.

Last of Us dizi 7 bölüm ne zaman çıkacak gibi konuları merak ediyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Her hafta dizinin fragmanını ve ne zaman yayınlanacağını paylaşıyoruz.

Ayrıca The Last of Us Dizi Konusu Nedir? diye merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Peki siz dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerini yorumlarda belirtebilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir