The Walking Dead Daryl Dixon 2.Bölüm Ne Zaman?
  1. Anasayfa
  2. Dizi Film

The Walking Dead Daryl Dixon 2.Bölüm Ne Zaman?

0

Daryl Dixon, The Walking Dead dizisinde en dikkat çeken karakterlerinden biriydi. Daryl Dixon karakteri izleyiciler tarafından o kadar sevildi ki tamamen onun üzerine bir dizi çekilmektedir. Sizde The Walking Dead: Daryl Dixon Yeni Bölüm Ne Zaman? diye merak ediyor olabilirsiniz. İşte yazımızda sizler için bu sorulara yanıt verdik…

Daryl Dixon Karakteri Hakkında Bilgi

Daryl Dixon’un Luke Skywalker kadar hayranı olduğunu söyleyebilirim. İnsanlar onun acımasız ve vahşi doğasını seviyorlar. Ancak aynı zamanda da onun kalbinin altında gizlenen hassas tarafını da fark ediyorlar. Daryl Dixon karakteri, Norman Reedus tarafından canlandırılmaktadır. Norman Reedus, bu karaktere tam anlamıyla hayat veriyor. Yapımcılar, Reedus’u seçerken çok doğru bir karar verdiklerini kanıtlıyorlar. Daryl Dixon karakterinin önemi hiçbir zaman göz ardı edilemez. Reedus, Daryl Dixon karakterini o kadar iyi canlandırıyor ki izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

The Walking Dead: Daryl Dixon
The Walking Dead: Daryl Dixon

The Walking Dead Daryl Dixon Dizi Konusu

Karakterimiz Daryl, Fransız topraklarında karaya oturur ve bu yerde bulunma sebebini anlamaya çabalar. Kendisini eve dönüş yolunu ararken bulur, ancak bu sıradışı Fransa yolculuğu sırasında inatçı bir şekilde direnç gösterir. Fakat yolculuğu sırasında kurduğu bağlantılar, onun karmaşık planını daha da karıştırır. İşte dizimizde Daryl’nin yaşadığı zorlukları konu almaktadır.

The Walking Dead Daryl Dixon Dizi Oyuncuları

Oyuncu Karakter
Clémence Poésy Isabelle
Adam Nagaitis Quinn
Anne Charrier Genet
Eriq Ebouaney Fallou
Laika Blanc Francard Sylvie
Romain Levi Codron
Louis Puech Scigliuzzi Laurent
Paloma Coco
Melissa McBride Carol Peletier

 

thumbnail
Önerilen Yazı
Netflix Ne Kadar İnternet Harcar?

Daryl, vahşi doğada hayatta kalmayı başaran bir avcı ve bıçak ustasıdır. Karakterin önemi ise sadece bu yeteneklerinde değil, aynı zamanda dizinin hikayesine ve hayranlarına olan etkisindedir. Dizi Türkiye saatiyle 18 Eylül 2023 04:00 da yayınlanacak. Ayrıca merak ediyorsanız dizininin 2. bölümünün fragmanını aşağıya bırakıyorum.

Merhaba Webde Hayat ekibi olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere içerik üretmeye devam ediyoruz. Teknoloji, dizi film, oyun ve biyografi konuları gibi bir çok konuda içerik üretmekteyiz. Webde Hayat'ın zengin içerik dünyasında, ilgi alanlarınıza dair en güncel ve ilgi çekici içeriklere dair yazılarımızı bulabilirsiniz.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir