İnvincible 2.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman?
  1. Anasayfa
  2. Dizi Film

İnvincible 2.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman?

0

Birçok kişi, Amazon Prime Video’nun olan popüler animasyon dizisi İnvincible 2.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Robert Kirkman, Ryan Ottley ve Cory Walker’ın ortak eseri olan bu animasyon dizisi, ilk sezonunu 2021 yılında izleyicilerle buluşturdu. İlk sezonu izleyenler şimdi heyecanla yeni bölümleri bekliyorlar. Ancak, merakla beklenen soru şu: 2.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman yayınlanacak?

İnvincible 2.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman
İnvincible 2.Sezon 9.Bölüm Ne Zaman?

9. Bölümü merakla bekleyenler için maalesef üzücü bir haberimiz var. Dizi 8. bölümle sezon finali yaptı. Fakat çokta üzülmenizi önermem çünkü 3. sezonu çoktan hazırlamaya başladılar.

İnvincible 3.Sezon Ne Zaman?

Robert Kirkman İvincible 3. sezon için çalışmaların çoktan başladığını doğruladı. Fakat net bir tarih belirtilmedi. Robert Kirkman bu açıklamayı yaptığınızda 2. sezon henüz yayınlanmamıştı. Yani şunu biliyoruz ki, 2. sezon yayınlamadan daha bittiği gibi 3. sezon için çalışmalara başlanmış. 3. sezonun kısa bir süre sonra yayınlanacağını düşünüyoruz. Robert Kirkman net bir tarih belirttiğinde bizde yazımızı güncelleyip sizi bilgilendireceğiz.

 

Dizi hakkında görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca Web’de Hayat‘ı takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir