Shogun 10.Bölüm Ne Zaman?
  1. Anasayfa
  2. Dizi Film

Shogun 10.Bölüm Ne Zaman?

0

Merhabalar değerli WebdeHayat.com okurları. Shogu dizisi, James Clavell’in romanından uyarlanarak hazırlanmıştır. Ayrıca dizi 10 bölüm olarak planlamıştır. Tabii ki dizinin sıkı hayranları Shogun 10. Bölüm Ne Zaman? diye merak ediyorlar. Disney+‘ta yayınlanmakta olan dizimiz Japonya’da 1600’lü yıllarda geçen bir konuyu ele almaktadır.

Dizi Japonya’da efsanevi bir iç savaşın yaşandığı dönemde yaşanan bir hikayeyi anlatıyor. Dizi yayınlanan ilk 9 bölümüyle hayranlarını ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizinin hayranları da bu yüzden Shogun 10 Bölüm Ne Zaman? sorusuna ilgi gösteriyor.

Shogun 10.Bölüm Ne Zaman?

Dizinin son bölümü için geri sayım başlamış bulunmaktadır. Shogun 10. bölüm, 23 Nisan 2024 Salı günü saat 19:00‘da izleyicilerle ekran karşısında buluşacak. Popüler dizimiz, yayınlanan 9 bölümüyle beraber sadece etkileyici hikayesiyle hayranlarını etkilemekle kalmıyor, ayrıca inanılmaz atmosforiyle hayranlarını ekranlara kilitmeyi başarıyor.  Dizinin geride kalan 9 bölümüyle beraber final için geri sayım başladı. Sizde shogun haberlerini merak ediyorsanız sitemizin Dizi Film kategorisini ziyaret edebilir ve Shogun ile ilgili bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Shogun 10.Bölüm Ne Zaman?
Shogun 10.Bölüm Ne Zaman?

Sık Sorulan Sorular

Shogun dizi Hangi Platformda?

Dizi yalnızca Disney+‘ta yayınlanmaktadır.

Shogun dizisi kaç bölüm?

Shogun dizisi 10 bölüm olarak yayınlanacaktır.

Shogun dizisi saat kaçta?

Dizi saat 19:00’da yayınlanmaktadır.

Shogun dizisi hangi gün

Dizi saat salı günleri yayınlanmaktadır.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir