The Last Of Us 8. Bölüm Ne Zaman?
  1. Anasayfa
  2. Dizi Film

The Last Of Us 8. Bölüm Ne Zaman?

1

The Last of Us dizisi, Naughty Dog tarafından yapılan ve PlayStation’un popüler oyun serisinden uyarlanmış olan aksiyon, macera ve korku türü bir dizidir. Bu oyun uyarlaması dizide Ellie ve Joel’un zorlu yolculuğunun devamını ve dünyadaki tehlikelerle nasıl başa çıkacaklarını izleyebilirsiniz. Sizde sıkı bir The Last of Us dizisi fanıysanız the last of us dizi 8 bölüm ne zaman diye merak ediyor olabilirsiniz. Geçen bölüm biraz daha Ellie’nin geçmişine indik ve onun geçmişte yaşadığı zorlukları gördük. Bakalım dizi önümüzdeki bölümde bize neler gösterecek. İşte detaylar…

The Last Of Us 8. Bölüm Ne Zaman?

The Last of Us 8 Bölüm Ne Zaman?

Biliyorsunuz ki dizi Amerika’da yayınlanıyor. Dizi Amerika’da pazar günü yayınlanıyor fakat çok bilinen bir yanlış var. Dizi Amerika’da yayınlandığına ülkemizde pazartesi günü oluyor. O yüzden The Last of Us 8.Bölüm 6 martta yayınlanacak. Dizinin Türkiye’de pazartesi sabah 06:00 gibi BluTV‘de yayına girmesi bekleniyor.

Ayrıca The Last of Us Dizi Konusu Nedir? diye merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Peki siz dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerini yorumlarda belirtebilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir