Steam Oyunlarına Büyük Zam
  1. Anasayfa
  2. Haberler

Steam Oyunlarına Büyük Zam

0

Steam’in önerilerin dolar kurunu yükseltmesinden sonra oyun yapımcıları bir bir oyunlarına zam yapmaya başladı. Steam oyunlarına büyük zam geçtiğimiz aylarda kış indiriminden sonra başladı. Bir çok firma ürünlerinde fiyat artışına gitmişti. Bu zam furyasına Rockstar Games’de katıldı. Gta 5 ve RDR 2 fiyatlar zamlanmadan önce hafta sonu indirimine girdi. RDR 2 indirimde 92 tl GTA 5 ise 60 tl ye satılıyordu oyunları indirimle almadıysanız pişman olabilirsiniz. İşte yeni fiyatlar…

Steam Oyunlarına Büyük Zam

GTA 5 ve RDR 2 Yeni Fiyatları

Sevilen oyun Red Dead Redemption 2, 299 TL‘den 1.150 TL‘ye yükseldi.  Diğer bir sevilen oyun Grand Theft Auto 5 ise 169 TL’de550 TL‘ye yükseldi.  Diğer Rockstar Games oyunlarının da zamlandığını üzülerek söylemek isteriz.

Siz son zamanlardaki büyük fiyat artışlarından sonra ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizde bu oyunları almayı kaçırdıysanız şuan için çok geç değil çok yakında buradan bu oyunları eski fiyattan almanın yolunu paylaşacağız.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir