Anadolujet isim değiştiriyor!
  1. Anasayfa
  2. Haberler

Anadolujet isim değiştiriyor!

0

Anadolujet isim değiştiriyor! Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları’nın düşük maliyetli hava yolu hizmeti veren alt markası Anadolujet, heyecan verici bir değişim sürecine girişiyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan ve merakla beklenen yeni karar, şirkete tamamen yeni bir kimlik kazandıracak. Artık Anadolujet, “AJet” olarak adlandırılacak ve bu adımın ne gibi değişimlere yol açacağını hep birlikte göreceğiz.

Anadolujet, isim değiştiriyor!
Anadolujet, isim değiştiriyor!

Türk Hava Yolları, Konu ile ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, Anadolujet’in başka bir marka olarak varlığını sürdüreceğini ve düşük maliyetli hava yolu olarak faaliyetlerini sürdürecek olan “AJet Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi” altında hizmet vereceğini belirtti. Bu adımın amacı, Anadolujet’in uluslararası alanda da rekabetçi bir konuma ulaşmasını ve global standartlara uygun hizmetler sunmasını sağlamak.

A JET

Bu heyecan verici gelişmeyi duyuran Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Gelecek 10 Yıllık Stratejilerimiz” kapsamında AJet’in kuruluş çalışmalarının başlatıldığını müjdeledi. Ayrıca, önemli bir başka detay da Anadolujet’in kendi özel rezervasyon sistemi oluşturma sürecinin başlaması ve 2024’ün ilk çeyreğinde gökyüzüyle buluşarak hizmete başlaması olduğu bilgisi verildi.

Anadolujet’in geçmişine baktığımızda, Türk Hava Yolları tarafından 2008 yılında düşük maliyetli hava yolu hizmeti sunmak amacıyla kurulan bu alt marka, kısa sürede büyük başarılar elde etti. Geniş uçuş ağı ve Boeing 737 uçaklarından oluşan modern filosuyla Anadolujet, iç hatlarda 41 noktada, dış hatlarda ise 48 noktada hizmet veriyor. Üstelik uluslararası uçuşlara başlamasıyla da küresel arenada kendine önemli bir yer edindi.

AJet Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi olarak yeni bir döneme adım atan Anadolujet, Türk Hava Yolları’nın diğer başarılı iştirakleri arasına katılarak havacılık sektöründeki yerini sağlamlaştıracak. Yeni kimliğiyle, daha da büyüyerek, misafirlerine daha iyi ve kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceği muhakkak. Türk Hava Yolları’nın vizyonu ve sürekli gelişen stratejileriyle AJet, geleceğe umutla bakıyor ve milletimize hizmet etmeye kararlı bir şekilde ilerliyor.

Daha fazla bu tarz haber için webdehayat.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın. Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz!

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir