Amazon Prime üyelik ücretine 5 kat zam yapıldı!
  1. Anasayfa
  2. Haberler

Amazon Prime üyelik ücretine 5 kat zam yapıldı!

0

Amazon, Prime hizmetinin aylık üyelik ücretini arttırdı ve mevcut üyelerin zamdan etkilenmesi 25 Mayıs’tan sonra başlayacak. Amazon prime zam hakkında detaylı bilgi…

Amazon, Prime adı altında sunulan üyelik hizmetinin aylık üyelik fiyatını yükselttiğini açıkladı. Amazon’un açıklamasına göre, Prime hizmeti, üyelerine tasarruf, kolaylık ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Amazon Prime zam
Amazon Prime zam

Prime hizmetinin sunduğu hizmetler arasında hızlı, ücretsiz ve sınırsız teslimat seçenekleri, ertesi gün teslimatı yapılan şehir sayısının artırılması, “Çok Al, Az Öde” kampanyaları, randevulu teslimat seçeneği ve erken erişim imkanı gibi avantajlar yer alıyor. Ayrıca Prime Video’da Amazon Originals içerikleri, özellikle “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” gibi filmler ve dizilerin yanı sıra Türkiye sinemalarının en çok izlenen filmi olan Bergen ve ilk yerli Amazon Originals filmi “Rüyanda Görürsün” gibi yapımlar da yer alıyor.

Şirket, Amazon prime zam açıklamasında, güncellenen fiyat politikasının 25 Nisan itibarıyla yürürlüğe girdiğini belirtti. Yeni fiyat, yeni üyeler için hemen geçerli olurken, mevcut Prime üyeleri için zam 25 Mayıs’tan sonraki ilk fatura döneminde yansıtılacak. Şirket ayrıca, Prime hizmetindeki yeniliklerin devam edeceğini ve üyelerine benzersiz avantajlar sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Coinbase hacklendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir