Metin Pihlis Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?
  1. Anasayfa
  2. Biyografi

Metin Pihlis Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

0

Metin Pıhlıs, Türk oyuncu, komedyen ve YouTuber’dır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında tanınmıştır. Ayrıca PıhlısTV adlı YouTube kanalında eşi Gamzenur Ergun ile birlikte çeşitli videolar paylaşmaktadır. Sizde Metin Pihlis kimdir? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Metin Pihlis Kimdir?

Metin Pıhlıs, 29 Şubat 1992’de Antalya’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini doğduğu yerde tamamladı. Liseyi Antalya Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi’nde okudu. Lise yıllarında okulun tiyatro kolunda yer alarak oyunculuğa ilk adımını attı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Sermaye Piyasası Bölümü’nü kazandı. Ancak oyunculuk tutkusundan vazgeçmedi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Bölümü’ne girdi. Burada oyunculuk eğitimi aldı ve mezun oldu.

Metin Pıhlıs, çocukluktan hayali olan BKM seçmelerine girdi ve başarılı oldu. BKM Mutfak ekibine katıldı ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında rol almaya başladı. Programda birçok farklı karakteri canlandırdı ve seyircilerin beğenisini kazandı.

Metin Pıhlıs Evli mi?

Programda tanıştığı Gamzenur Ergun ile 2019 yılında Antalya’da evlendi. Çift, 2021 yılında bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ayşegül Yılmaz kimdir? Ayşegül Yılmaz Nereli?

Metin Pıhlıs, oyunculuk kariyerinin yanı sıra YouTube’da da aktif olarak içerik üretmektedir. PıhlısTV adlı kanalında eşi Gamzenur Ergun ile birlikte vlog, komedi, magazin, spor ve oyun gibi konularda videolar paylaşmaktadır. Kanal, 230 bin aboneye ve 163 videoya sahiptir. Metin Pıhlıs, aynı zamanda Twitch’te de canlı yayınlar yapmaktadır. Burada da takipçileriyle sohbet edip oyun oynamaktadır.

Metin Pihlis Kimdir
Metin Pihlis Kimdir?

Metin Pıhlıs, genç ve yetenekli bir oyuncu olarak Türk komedi dünyasında kendine önemli bir yer edinmiştir. Hem sahnede hem de ekranlarda izleyicileri güldürmeyi başarmıştır. Ayrıca sosyal medyada da popüler bir isim haline gelmiştir. Metin Pıhlıs, hayatını Antalya ve İstanbul arasında sürdürmektedir.

Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Ayşegül Yılmaz kimdir? diye merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir