PUBG Nasıl Bir Oyundur?
  1. Anasayfa
  2. Diğer

PUBG Nasıl Bir Oyundur?

0

PUBG çoklu oynanabilen bir savaş oyunudur. Oyunda farklı silahlar ve seviyelerine göre ekipmanlar bulunur. Bu ekipmanları hızlı bir şekilde kuşanarak kendinizi savaşa hazır hâle getirmeniz gerekir.

Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaş çevrenizle birlikte de oynayabilirsiniz. PUBG Mobile ve bilgisayar sürümünü oynamak tamamen ücretsizdir.

Yapmanız gereken tek işlem bir PUBG hesabı açmaktır. 100 kişilik harita üzerinde oyundaki amacınız hayatta kalmayı başarabilen son kişi veya takım olmaktır.

Oyundaki alan giderek daralır ve oyun sonunda küçük bir alanda oyuncularla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Oyun alanı dışında kalırsanız canınız giderek azalacaktır. Pubg mobile hesap alma yoluna giden birçok oyuncu olduğu biliniyor. Dünya genelinde çokça oynanan bu oyuna olan ilgi ve talep de oldukça yoğundur.

Dereceli veya Normal Oyunlar

PUBG oyunu iki ana kategoriye ayrılabilir. Bu kategoriler normal oyunlar ve dereceli oyunlardır. Dereceli oyunlarda amaç oyunu kazanarak puan elde edebilmektir.

Sistem oynadığınız dereceli maçların ardından sizleri bir lige atar. Bu ligden üst sıralara çıkabilmeniz için ardı ardına galibiyetler almanız gerekebilir.

PUBG oyunu tamamen ücretsiz olup oldukça rekabetçi bir oyundur. Oyunda hızlı ekipman kuşanabilmek, iyi bir takım oyuncusu olabilmek, iyi nişan alabilmek ve harita üzerinde hızlı hareket edebilmeniz gerekir.

Günümüzde pubg hesap alım satım yapabileceğiniz web siteleri de mevcuttur. https://hesap.com.tr/ilanlar/pubg-mobile-hesap-satin-al web sitesini kullanarak dereceli hesapları uygun fiyatlara güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir