MEB Engeli Olmayan Oyun Siteleri-GÜNCELLENDİ
 1. Anasayfa
 2. Oyun

MEB Engeli Olmayan Oyun Siteleri-GÜNCELLENDİ

6

MEB engeli, Türkiye’de okullarda öğrencilerin erişimine engel olunan siteleri kapsar. Ancak, bu engeller aynı zamanda oyun sitelerine de uygulanmaktadır. Neyse ki, MEB engeli olmayan oyun siteleri mevcut. Bu yazıda, MEB engeli olmayan oyun siteleri hangileri diye sizin için listeledik.

MEB Engeli Olmayan Oyun Siteleri
MEB Engeli Olmayan Oyun Siteleri

MEB izinli oyunlar:

 1. Güvenli Çocuk, popüler bir oyun sitesidir. 20den fazla oyunu, çeşitli kategorilerde sunmaktadır. Spor, aksiyon, strateji, yarış ve diğer birçok kategoride oyunları içeren bu site, her yaşa uygun oyunlar sunmaktadır.
 2. Unblocked Games Premium, yüzlerce oyun içeren, dünyaca ünlü bir oyun topluluğudur. Tarayıcı tabanlı oyunlar sunan bu site, birçok kategoriye sahiptir. Bu sitede Minecraft gibi bir çok ünlü oyunu tarayıcıdan oynayabilirsiniz. RPG, strateji, simülasyon, aksiyon ve diğer birçok kategoriye sahip oyunları içeren Unblocked Games Premium, aynı zamanda çoklu oyuncu oyunları da sunmaktadır.
 3. Neal Fun, bu sitede diğer siteler gibi içinde bir çok oyun barındırmaktadır. Eğlenceli ve eğitici bir çok oyunu buradan oynayabilirsiniz.
 4. MEB oyunları 1, bu site MEB tarafından yapılan bir grup oyunu içermektedir.
 5. Meb oyunları 2, genelde ilkokul ve ortaokul seviyesinde oyunlar içerir.
 6. MEB indirilebilir oyunlar sitesi, eğlenceli ve renkli bir oyun sitesidir. Birçok kategoriye sahip oyunları içeren bu site, özellikle çocuklar için idealdir. Zeka oyunları, macera oyunları, spor oyunları ve diğer birçok kategoriye sahip site her yaşa uygun oyunlar sunmaktadır.

Sonuç olarak mebin izin verdiği oyunlar, oyun oynamak isteyenler için idealdir. Bu siteler, her yaşa uygun oyunlar sunmaktadır. Bu siteler, yüksek kaliteli oyunlar sunarken aynı zamanda güvenli ve güvenilirdir. MEB engelsiz oyun siteleri, oyun oynamak isteyenler için idealdir. Bu siteler, Türkiye’deki okullarda öğrencilere erişimi engellenen siteler arasında yer almayan ve genellikle yüksek kaliteli oyunlar sunan sitelerdir. Siteler, her yaşa uygun oyunlar sunmaktadır. Bu siteler, yüksek kaliteli oyunlar sunarken aynı zamanda güvenli ve güvenilirdir. Ayrıca mebin yasaklamadigi oyunlar, öğrencilerin okul dışındaki zamanlarında keyifli vakit geçirmelerine olanak tanıyan harika bir seçenektir.

Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın! Ayrıca sizde MEB Yasaksız Oyunlar – 2024 içeriğimizi okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Çalışmayan siteleri yorumlar kısmına yazarsanız güncellemeye çalışıyoruz. Sizde bildiğiniz siteleri yorumlardan yazabilirsiniz.

Merhaba, ben Berkay Yavuz, Webde Hayat teknoloji ve sosyal içerik platformunun editörüyüm. Yaklaşık 5 yıldır bu alanda çalışıyorum ve her zaman yeni teknolojileri takip ederek ve içerik trendlerini analiz ederek sektördeki en iyi içerikleri sunmak için çaba gösteriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
 1. Merhabalar geri bildiriminiz için teşekkürler. En kısa süre içinde içeriği güncelleyip yeni siteleri ekleyeceğiz.

 2. meb sanırım buraya uğramış hepsini engellemişler :D

Yapılan Yorumlar
 1. meb sanırım buraya uğramış hepsini engellemişler :D

 2. 4 Nisan 2024

  Nsnsnss

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir